o firmě

Firma YOKOSOFT company s.r.o. byla zapsána do obchodního rejstříku Krajského soudu v Hradci Králové 10.ledna 2008.

Historie naší činnosti však sahá podstatně dále. Již od roku 2001 se můžete setkávat se značkou YOKOSOFT v nejrůznějších webových portálech a projektech. Vzhledem k úspěchům na poli internetu (tehdy více než 80 web projektů) bylo již prostředí živnostníků pro další rozvoj málo, což vedlo na začátku roku 2008 k založení společnosti s ručením omezeným.

V historii naší firmy najdete období maloobchodního prodeje výpočetní a kancelářské techniky (2001-2006), ale také od roku 2001 provoz vlastního internetového obchodu iSTORE.CZ. Byli jsme jedním z prvních internetových prodejců spotřebního materiálu do tiskáren a kopírek. Náš vlastní e-shop se postupně rovněž rozrostl až do podoby obchodního domu s oddělenými patry. Důraz na kvalitu a spolehlivost je však v sortimentu i nadále prioritou.

 

díváme se na to jinak...

Filosofie firmy velí dávat přednost individuálnímu přístupu, poznat zákazníka a jeho potřeby. Neděláme rozdíl ať se jedná o velkou společnost či malého živnostníka. Nikdy tak nebudeme „velkou továrnou plnou desítek zaměstnanců“. Chceme férové vztahy tzv. z očí do očí. Pro všechny bez rozdílu tak nabízíme stejně kvalitní a profesionální služby v té nejvyšší kvalitě.

Naše práce je pro nás koníčkem - to je heslo, které nás provází po celou dobu naší činnosti.
V naší firmě nepracují zaměstnanci, ale členové opravdové firemní rodiny.

Právě pro tyto principy je naše firma vyhledávána. Všem našim stávajícím i budoucím zákazníkům za to děkujeme.

 

ve zkratce

 • 201411/07

  Zřídili jsme účet u Fio banky

  Bankovní služby na internetovém trhu jdou rychle kupředu. My chceme být v našich službách svým klientům co nejblíže.

  Dravě rostoucí klientela u Fio banky nás přesvědčila, abychom i my měli u této banky svůj účet - najdete jej v KONTAKTECH.

 • 201412/01

  Změnili jsme ceny

  Startem nového roku měníme cenovou politiku naší firmy. Při kalkulací jednotlivých zakázek se přibližujeme více variabilitě našich zákazníků. Vlastní redakční systém a e-shopové řešení tvoříme výhradně formou aplikačního hostingu.

 • 201409/01

  Registrace u ÚOOÚ

  Jsme registrováni jako správce osobních údajů u Úřadu na ochranu osobních údajů, registrační číslo 00050463.

 • 201301/09

  Nové sídlo firmy

  Od 1.9.2013 sídlíme na nové adrese, která je nedaleko původního sídla a to:
  » V Lukách 1003, Heřmanův Městec